Zakázková výroba čalouněných čel postelí

Vyrábíme na zakázku, každý kus je originál

Rádi se přizpůsobíme veškerým požadavkům na rozměry a provedení. Čela můžeme vyrábět dle technického výkresu, nebo třeba jen podle fotografie a vámi určených rozměrů.

Prohlédnout nabídku
Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Co vás čeká?

Výběr tvaru
a rozměrů
Volba
materiálu
Výběr
potahu
Výroba
postele
Doručení
k zákazníkovi

Čalouněné čelo oživí vaši ložnici

Dekorace, pohodlí a ochrana zdi v jednom

Samostatná čalouněná čela jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí snadno změnit vzhled své postele. Jsou navržena tak, aby byla snadno připevnitelná k posteli nebo ke zdi a dala se jednoduše vyměnit za jiné bez nutnosti měnit celou postel.

Kromě estetické funkce poskytují také praktické výhody, jako je ochrana stěny za postelí a umožňují pohodlnou oporu hlavy při čtení nebo sledování televize.

Nezávazně poptat

Od návrhu po doručení

Hotové čelo až do vaší ložnice

Čelo po dohodě doručíme a nainstalujeme na místě u zákazníka. Ať už ho budete chtít spojit s postelí, nebo jen přichytit ke zdi, pro naše zkušené řemeslníky nic není problém.

Nezávazně poptat

Nabídka

Samostatné čalouněné čelo 200 x 140 cm
od 14 000 Kč bez DPH
Nezávazně poptat
Samostatné čalouněné čelo 300 x 135 cm
od 28 000 Kč bez DPH
Nezávazně poptat

Máte zájem?
Nezávazně nás kontaktujte!

Veškerá vaše přání rádi probereme osobně. Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte napřímo. Přijedeme za vámi nebo se domluvíme na schůzce na naší prodejně v Praze.
Napište nám!

B2B projekty

Od roku 1994 dodáváme ten nejkvalitnější nábytek, vyrobený v České republice

Naše výrobky mají jedinečný styl a kvalitu, která osloví zákazníky z různých oblastí. Nabízíme kompletní spolupráci od návrhu, přes výrobu až po doručení a montáž čalouněného nábytku do všech typů prostor.

Reference

Mezi naše zákazníky patří:

Prodejna a showroom

Chcete si prohlédnout designový nábytek ať už z naší dílny, nebo z nejrůznějších historických epoch, nebo osobně probrat vaše požadavky na zakázkovou výrobu? Zastavte se na pobočce naší sesterské firmy HasModern.

Více o HasModern

O společnosti

Veškerý čalouněný nábytek vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, naše provozovna je v Hrušové u Vysokého Mýta. Ruční výroba má v naší firmě tradici už od roku 1994 pod názvem SofaDesign. Od listopadu 2021 působíme pod novým majitelem jako HasSofa.

Více o HasSofa
Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry