Přečalounění a renovace nábytku

Vdechneme vašemu nábytku nový život

Protože každý kus nábytku je jiný, i cena za přečalounění se může lišit. Vždy se však snažíme najít nejlepší a nejvýhodnější možné řešení a se zákazníkem postup vždy konzultujeme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ohledně individuálního nacenění.

Nezávazně poptat
Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Kompletní čalounické služby

Nabízíme odbornou a kvalitní celkovou renovaci a úpravu polstrovaného nábytku včetně židlí, pohovek, lavic a křesel. Naši zkušení čalouníci jsou schopni vyměnit jakékoli potrhané nebo opotřebované čalounění aby nábytek opět vypadal jako nový.

Můžeme nabídnout nové designy a vzory látek a změnit tak celkový vzhled nábytku podle vašich představ. Chcete opravit poničený nábytek nebo oživit vaše stávající kousky? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci s jakýmkoliv požadavkem.

Nezávazně poptat

Renovace rámů

Během renovace zbavíme viditelné části rámu škrábanců, poškození a jiných vad a poté se opatrně ošetří novou vrstvou laku nebo barvou, která chrání dřevo a dodává nábytku nový vzhled. Hodně opotřebované části samotné kostry nábytku pak případně vyměníme nebo vyztužíme, aby váš nábytek déle vydržel.

Renovace rámu může být výhodnou volbou, pokud máte kusy s historickou hodnotou, vzpomínkami nebo s osobním významem, které chcete obnovit.

Nezávazně poptat

Výměna náplní

Pokud máte oblíbený kus nábytku, ale jeho výplň je opotřebovaná nebo poškozená, její výměna může výrazně zlepšit pohodlí a kvalitu.

Dokážeme obnovit všechny druhy jako je peří, studené pěny, PUR pěny nebo pérové vložky. Můžete si vybrat mezi částečným obnovením výplně, nebo kompletní výměnou.

Nezávazně poptat

Výroba polštářů

Rádi pro vás vyrobíme polštář přesně podle vašich potřeb a preferencí. Máme v nabídce různé druhy výplní, včetně peří, PES vloček a PUR pěny.

Peří je tradiční výplň pro polštáře a dodává jim měkkost a prodyšnost. PES vločky jsou hypoalergenní a mohou být ideální pro lidi s alergiemi. PUR pěna se používá pro tvrdší polštáře, které poskytují lepší oporu hlavy a krku. Výběr správné výplně může ovlivnit pohodlí a kvalitu vašeho odpočinku.

Nezávazně poptat

Renovace kožených potahů

Renovace potahů obnoví vzhled a pohodlí vašeho koženého nábytku. Při renovaci se ošetřují poškozené oblasti a odstraňují se známky opotřebení, aby se obnovila pružnost a hebkost koženého materiálu.

Renovace kožených potahů může zahrnovat čištění, ošetření a barevné obnovení kůže. Důležité je, aby se renovace prováděla odborníkem, který má zkušenosti s koženým nábytkem, aby se minimalizovalo riziko dalšího poškození a zaručila se kvalitní práce.

Nezávazně poptat

Nejkvalitnější materiály

Při výrobě nábytku u nás máte na výběr z více než 10 000 variant potahového materiálu a jeho povrchových úprav, včetně speciálních povrchových úprav pro snadné čištění nebo pro majitele domácích mazlíčků.

Nabízíme širokou škálu kůží, zejména od našich dvou hlavních dodavatelů - kůže z evropských chovů od dánské společnosti Sorensen a kůže od pana Pavláta, který zastupuje italskou společnost New Pel, ty jsou nakupovány hlavně v Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu. Ohledně látek spolupracujeme se 14 dodavateli z České republiky, Německa a Velké Británie, jako například Romo, Compo látky nebo Hoepke Textiles.

Více o materiálech

Reference

Mezi naše zákazníky patří:

O společnosti

Veškerý čalouněný nábytek vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, naše provozovna je v Hrušové u Vysokého Mýta. Ruční výroba má v naší firmě tradici už od roku 1994 pod názvem SofaDesign. Od listopadu 2021 působíme pod novým majitelem jako HasSofa.

Více o HasSofa

Prodejna a showroom

Chcete si prohlédnout designový nábytek ať už z naší dílny, nebo z nejrůznějších historických epoch, nebo osobně probrat vaše požadavky na zakázkovou výrobu? Zastavte se na pobočce naší sesterské firmy HasModern.

Více o HasModern

B2B projekty

Od roku 1994 dodáváme ten nejkvalitnější nábytek, vyrobený v České republice

Naše výrobky mají jedinečný styl a kvalitu, která osloví zákazníky z různých oblastí. Nabízíme kompletní spolupráci od návrhu, přes výrobu až po doručení a montáž čalouněného nábytku do všech typů prostor.

Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry