O nás

Soukromá společnost působící v České republice od roku 1994. Vyrábíme stylový čalouněný nábytek mnoha stylů. Zámeckého i retra přes pohodlné anglické nebo klasické americké provedení až po modernu a nadčasový styl, a to vše na zakázku - vám přesně na míru.

Jsme flexibilní a nabízíme zákazníkům nejvyšší kvalitu jak řemeslnické zručnosti při výrobě rámů, tak i nejkvalitnější potahový materiál pocházející z různých zemí. Rámy vyrábíme z masivního dřeva v kombinace s dřevěným deskovým materiálem. Jako výplně používáme studené a PUR pěny, případně podle přání zákazníka také různé kombinace s peřím.

Sofa Design

Dne 29. listopadu 2021 se společnost HasSofa dohodla na odkoupení závodu společnosti Sofa Design.

Více o odkoupení závodu

Proč si objednat nábytek u nás?

Vybrat si u nás můžete z více jak tisíce potahových látek různých vzorů a barev. V nabídce máme také kůže zahraniční i české.
 
Objednat si můžete pohovky, sedačky, křesla, židle, taburety, paravány, čela postelí i postele. Vyrobíme Vám cokoliv, co si jen dokážete představit jako čalouněný nábytek.

Naše výrobky se pyšní dlouhou životností, kvalitními materiály i profesionálním zpracováním, a to díky našim zkušeným zaměstnancům, kteří jej vyrábějí s láskou a pokorou k materiálům.

Nabízíme také možnosti oprav a přečalounění nábytku, který díky naší péči dostane právo na nový život. Pokud chcete mít doma nevšední, kvalitní a luxusní nábytek, obraťte se na nás.

Nezávazně poptat