Vyrábíme kvalitní čalouněný nábytek

Na míru, pro vaše projekty. Od roku 1994 dodáváme ten nejkvalitnější nábytek, vyrobený v České republice

Naše výrobky mají jedinečný styl a kvalitu, která osloví zákazníky z různých oblastí. Nabízíme kompletní spolupráci od návrhu, přes výrobu až po doručení a montáž čalouněného nábytku do všech typů prostor.

Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Nábytek do všech typů prostor

Hotel, restaurace, bar nebo kanceláře?

Ať už se jedná o jednu pohovku, která se stane hvězdou hotelového lobby nebo o vybavení celé restaurace pohodlnými židlemi, neváhejte se na nás obrátit.

Jsme schopni zajistit návrhy a realizaci čalouněného nábytku do hotelových pokojů, hotelových lobby, restaurací, barů, kanceláří, muzeí, bytových i nebytových prostor, ale i filmových nebo televizních studií. Spolupracujeme s architekty, designéry a developery.

Kontaktujte nás

Spolupráce s architekty a designéry

Potřebujete zajistit čalouněný nábytek pro vaše klienty?

Nabízíme architektům a designérům možnost realizace vlastních návrhů čalouněného nábytku a spolupráci na speciálních projektech. Můžete skrz nás získat přístup k výrobním kapacitám a know-how v oblasti čalouněného nábytku.

Samozřejmostí je možnost i zapůjčení vzorníků materiálů, které můžete využít při prezentaci svým klientům. Pokud hledáte unikátní řešení , můžeme společně vytvořit personalizovaný nábytek dle vašich požadavků.

Kontaktujte nás

Přečalounění a renovace

Vdechneme vašemu nábytku nový život

Nabízíme odbornou a kvalitní celkovou renovaci a úpravu polstrovaného nábytku včetně židlí, pohovek, lavic a křesel. Naši zkušení čalouníci jsou schopni vyměnit jakékoli potrhané nebo opotřebované čalounění aby nábytek opět vypadal jako nový. Můžeme nabídnout nové designy a vzory látek a změnit tak celkový vzhled nábytku podle vašich představ.

Nejkvalitnější materiály

Dokonalý celek vzniká z kvalitních částí

Při výrobě nábytku u nás máte na výběr z více než 10 000 variant potahového materiálu a jeho povrchových úprav, včetně speciálních povrchových úprav pro snadné čištění nebo pro majitele domácích mazlíčků.

Nabízíme širokou škálu kůží, zejména od našich dvou hlavních dodavatelů - kůže z evropských chovů od dánské společnosti Sorensen a kůže od pana Pavláta, který zastupuje italskou společnost New Pel, ty jsou nakupovány hlavně v Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu. Ohledně látek spolupracujeme se 14 dodavateli z České republiky, Německa a Velké Británie, jako například Romo, Compo látky nebo Hoepke Textiles.

Více o materiálech

Reference

Mezi naše zákazníky patří:

Bar Oblaca

Praha - Žižkovská věž
Dostali jsme na starosti vytvořit pohodlné posezení v baru s nejlepším výhledem v Praze.
Nezávazně poptat výrobu

Galerie Mánes

Praha - Výstavní síň Mánes
Když si budete chtít odpočinout při obdivování výtvarného umění, můžete tak učinit třeba na čalouněných lavicích z naší dílny.
Nezávazně poptat výrobu

Parkhotel Richmond

Karlovy Vary
Měli jsme tu čest vybavit stylovým čalouněným nábytkem známý neoklasicistní hotel v Karlových Varech.
Nezávazně poptat výrobu

Show Jana Krause

Praha - Divadlo Archa
Možná nejslavnější sedačka v republice pochází z naší dílny!
Nezávazně poptat výrobu
Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Máte zájem?
Nezávazně nás kontaktujte!

Veškerá vaše přání rádi probereme osobně. Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte napřímo. Přijedeme za vámi nebo se domluvíme na schůzce na naší prodejně v Praze.
Napište nám!

Prodejna a showroom

Chcete si prohlédnout designový nábytek ať už z naší dílny, nebo z nejrůznějších historických epoch, nebo osobně probrat vaše požadavky na zakázkovou výrobu? Zastavte se na pobočce naší sesterské firmy HasModern.

Více o HasModern

O společnosti

Veškerý čalouněný nábytek vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, naše provozovna je v Hrušové u Vysokého Mýta. Ruční výroba má v naší firmě tradici už od roku 1994 pod názvem SofaDesign. Od listopadu 2021 působíme pod novým majitelem jako HasSofa.

Více o HasSofa

Také nabízíme:

Chesterfield

Jedinečná pohovka na míru vašemu interiéru.
Pohovky a křesla typu Chesterfield patří mezi největší ikony mezi sedacím nábytkem. Rádi je pro vás vyrobíme v jakémkoliv tvaru, rozměrech, materiálu a barvě potahu.
Více o Chesterfieldu

Postele

Čalouněné postele a čela podle vašich představ.
Ať už chcete vyrobit celou čalouněnou postel, nebo jen samostatné čelo k posteli kterou už máte, neváhejte se na nás obrátit.
Více o postelích

Renovace

Vdechneme vašemu nábytku nový život.
Nabízíme odbornou a kvalitní celkovou renovaci a úpravu polstrovaného nábytku včetně židlí, pohovek, lavic a křesel. Včetně výměny potrhaného nebo opotřebovaného čalounění.
Více o renovacích