Chesterfield

Ručně vyráběné pohovky podle vašeho přání

Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Vyrábíme na zakázku, každý kus je originál

1

Výběr tvaru

Máte zájem o dvojsedák, trojsedák, křeslo, nebo rohovou variantu?

2

Volba materiálů

Navštívíme vás i se vzorníky a vyberete siz mnoha kůží a látek z naší nabídky materiálů.

3

Výroba

Standardní doba výroby pohovky Chesterfield je 4-6 týdnů.

4

Doručení

Pohovku vám přivezeme naší firemní dodávkou a dohlédneme na to, aby se jí při přepravě nic nestalo.
Nezávazně poptat

Veškeré Chesterfieldy se zárukou 15 let na konstrukci!

Věříme, že kvalitní nábytek je investicí na dlouhodobou dobu a proto se snažíme nejen vyrobit kvalitní pohovku ale také nabídnout vynikající zákaznickou péči. Pokud by došlo k jakémukoliv poškození nebo opotřebení, jsme schopni pohovku zrenovovat a vrátit jí její původní kouzlo.

Naše ručně vyráběné pohovky Chesterfield jsou nejen krásným doplňkem vašeho interiéru, ale také investicí do pohodlného a odolného nábytku, který bude sloužit po generace.

Kvalitní nábytek který vydrží po generace

Krása, odolnost a pohodlí

Naše pohovky Chesterfield nejsou nejlevnější, ale jsou určitě nejkvalitnější. Každá pohovka je vyráběna s největší pečlivostí ručně v České republice, a díky tomu jsou nejen krásné a nadčasové, ale také extrémně odolné a pohodlné.

Ruční výroba umožňuje nejen individuální přizpůsobení pohovky dle přání zákazníka, ale také dodání originálního a jedinečného kusu nábytku do každého interiéru. Nabízíme široký výběr kvalitních kůží od renomovaných dodavatelů v různých barvách a úpravách, ale také látek s různorodými vzory a texturami.

Nezávazně poptat
Dokonalý celek vzniká z kvalitních částí

Nejkvalitnější materiály

Při výrobě pohovky u nás máte na výběr z více než 10 000 variant potahového materiálu a jeho povrchových úprav, včetně speciálních povrchových úprav pro snadné čištění nebo pro majitele domácích mazlíčků.

Nabízíme širokou škálu kůží, zejména od našich dvou hlavních dodavatelů - kůže z evropských chovů od dánské společnosti Sorensen a kůže od pana Pavláta, který zastupuje italskou společnost New Pel, ty jsou nakupovány hlavně v Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu. Ohledně látek spolupracujeme se 14 dodavateli z České republiky, Německa a Velké Británie, jako například Romo, Compo látky nebo Hoepke Textiles.

Nezávazně poptat
Z Anglie do celého světa

Bohatá historie

Původ Chesterfieldu se údajně datuje až do druhé poloviny 18. století, k britskému státníkovi a spisovateli jménem Philip Dormer Stanhope, 4. hrabě z Chesterfieldu. Ten si nechával podobný nábytek vyrábět pro své potřeby a našel v něm zalíbení.

Když hrabě ležel na smrtelné posteli, měl údajně poručit sluhovi aby nabídl židli k sezení panu Dayrollesovi, který se s umírajícím přišel rozloučit. Sluha si nicméně pokyn vyložil po svém a Dayrolles si židli odnesl domů. Přes něj se židle a pohovky podobného stylu rychle začaly šířit i mezi ostatní příslušníky vyšších vrstev pod označením Chesterfield.

Nezávazně poptat
Ručně vyráběná česká kvalita

Dokonalé řemeslo

Veškeré pohovky vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, v Hrušové u Vysokého Mýta.

Ruční výroba čalouněného nábytku má v naší firmě tradici už od roku 1994 a za ta léta jsme vyrobili již desítky pohovek Chesterfield na zakázku. "Vrátila" se nám za celou dobu pouze jedna. Kvůli výrobní závadě na jednom knoflíku.

Nezávazně poptat

Máte zájem?
Nezávazně nás kontaktujte!

Veškerá vaše přání rádi probereme osobně. Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte napřímo. Přijedeme za vámi nebo se domluvíme na schůzce na naší prodejně v Praze.
Napište nám!
Od roku 1994 vyrábíme kvalitní čalouněný nábytek pro vaše projekty.

B2B Projekty

Naše výrobky mají jedinečný styl a kvalitu, která osloví zákazníky z různých oblastí. Nabízíme kompletní spolupráci od návrhu, přes výrobu až po doručení a montáž čalouněného nábytku do všech typů prostor.

Reference

Mezi naše zákazníky patří:
Vdechneme vašemu nábytku nový život

Přečalounění a renovace

Nabízíme odbornou a kvalitní celkovou renovaci a úpravu polstrovaného nábytku včetně židlí, pohovek, lavic a křesel. Naši zkušení čalouníci jsou schopni vyměnit jakékoli potrhané nebo opotřebované čalounění aby nábytek opět vypadal jako nový.

Můžeme nabídnout nové designy a vzory látek a změnit tak celkový vzhled nábytku podle vašich představ.

Nezávazně poptat renovaci

Prodejna a showroom

Chcete si prohlédnout designový nábytek ať už z naší dílny, nebo z nejrůznějších historických epoch, nebo osobně probrat vaše požadavky na zakázkovou výrobu? Zastavte se na pobočce naší sesterské firmy HasModern.

Více o HasModern

O společnosti

Veškerý čalouněný nábytek vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, naše provozovna je v Hrušové u Vysokého Mýta. Ruční výroba má v naší firmě tradici už od roku 1994 pod názvem SofaDesign. Od listopadu 2021 působíme pod novým majitelem jako HasSofa.

Poptat výrobu