Nejkvalitnější materiály pro váš nábytek

Dokonalý celek vzniká z kvalitních částí

Při výrobě nábytku u nás máte na výběr z více než 10 000 variant potahového materiálu a jeho povrchových úprav, včetně speciálních povrchových úprav pro snadné čištění nebo pro majitele domácích mazlíčků.

Nezávazně poptat
Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry

Vzorníky až k vám domů

Náš obchodní zástupce vás ještě před samotnou objednávkou navštíví i se vzorníky potahových materiálů. Je důležité si všechny možnosti v klidu důkladně prohlédnout, promyslet a hlavně vyzkoušet jak budou ve vašem interiéru a světelných podmínkách vypadat.

Kontaktuje nás

Používáme udržitelné materiály

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout nejen kvalitní a odolný nábytek, který jim bude sloužit po generace, ale i brát ohled na přírodu. Máme v nabídce řadu veganských alternativ ke kůžím a především potahové materiály Ananas Anam, vyráběné z vláken ananasových listů které zbydou po sklizni.

Více o udržitelných materiálech

Látky

Široký výběr kvalitních a moderních látek pro váš nábytek

Naše firma se pyšní 14 dodavateli s celkem 450-500 druhy/řadami látek a koženek z ČR, Německa a Velké Británíe, jako například Romo, Compo látky nebo Hoepke Textiles. Každá řada látek má kolem 15-20 barevných odstínů a kombinací, což nám dává možnost nabídnout více než 10 000 variant potahů.

Některé z našich látek jsou ošetřeny impregnací usnadňující čištění, případně nabízíme i speciální povrchové úpravy pro majitele domácích mazlíčků, aby například kočičí drápy nezanechávaly trvalé stopy.

Nezávazně poptat

Kůže

Pohodlí, odolnost a elegance

Nabízíme také širokou škálu kůží, zejména od našich dvou hlavních dodavatelů. Prémiové kůže od dánské společnosti Sorensen jsou převážně z evropských chovů. Kůže od pana Pavláta, který zastupuje společnost New Pel z Itálie, jsou nakupovány převážně v Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu a v Evropě.

Jejich kolekce zahrnují více než 400 barev a 20 různých stylů, včetně přírodního povrchu, broušené, s povrchovou úpravou, anilinové, s úpravou proti opotřebení a nehořlavosti, pigmentové a perforované kůže, stejně jako kůže se srstí se vzorem zebry, žirafy nebo leoparda. Veškeré kůže jsou certifikovány pro alergiky s certifikáty ECARF a IVN a splňují nehořlavostní testy jako EN 1021-1,2:2006, British standard BS 5852-0,1 a Atest CAL 117.

Nezávazně poptat

Výplně

Pro pohodlné a zdravé sezení

Na většinu výplní sedacích částí nábytku používáme vysoce komfortní sendvičové kombinace studených pěn s pérovým základem. Pro zvýšení životnosti je prokládáme technickými látkami.Nabízíme i luxusní variantu nakombinovanou s husích prachovým peřím.

Dále nabízíme možnost použití tradičního způsobu čalounění s využitím afrických trav. Hrubší vlánka se využívají jako tvarovací, jemnější pak jako kypřící materiál. Hodí se zejména pro přečalounění starých pohovek a historických křesel.

Nezávazně poptat

Udržitelné materiály

Záleží nám i na planetě

Využíváme potahové materiály od společnosti Ananas Anam, která je průkopníkem v oblasti inovativních přírodních textilií z odpadních listů ananasu.

Jejich výrobky jsou vyráběny z vlákniny z ananasových listů, které zbydou po sklizni. Není tak potřeba pouze kvůli výrobě pěstovat nové rostliny a zemědělský odpad ze stávajících se přeměňuje na přírodní textilie a navíc se předchází vzniku CO2 ze spalování. Tato činnost navíc vytváří se nová pracovní místa ve venkovských oblastech a poskytuje farmářům druhý a diverzifikovaný zdroj příjmů.

Díky této technologii je možné vyrobit nejen látky, ale i materiály připomínající kůži. Ananas Anam tak nabízí širokou škálu přírodních textilií, které mohou nahradit tradiční materiály a přispět tak k udržitelnosti a snížení zátěže pro životní prostředí.

Nezávazně poptat

Reference

Mezi naše zákazníky patří:

O společnosti

Veškerý čalouněný nábytek vyrábí náš tým zkušených řemeslníků v České republice, naše provozovna je v Hrušové u Vysokého Mýta. Ruční výroba má v naší firmě tradici už od roku 1994 pod názvem SofaDesign. Od listopadu 2021 působíme pod novým majitelem jako HasSofa.

Více o HasSofa

Prodejna a showroom

Chcete si prohlédnout designový nábytek ať už z naší dílny, nebo z nejrůznějších historických epoch, nebo osobně probrat vaše požadavky na zakázkovou výrobu? Zastavte se na pobočce naší sesterské firmy HasModern.

Více o HasModern

B2B projekty

Od roku 1994 dodáváme ten nejkvalitnější nábytek, vyrobený v České republice

Naše výrobky mají jedinečný styl a kvalitu, která osloví zákazníky z různých oblastí. Nabízíme kompletní spolupráci od návrhu, přes výrobu až po doručení a montáž čalouněného nábytku do všech typů prostor.

Vysoce kvalitní
materiály
15 let záruka
na konstrukci
Tradiční
česká výroba
Individuální
rozměry